SRS

13. května 2018 v 16:31 | Vlaďka

Tak jsem se taky konečně dočkala. V úterý 17.4. jsem nastoupila do Ostravské nemocice Fifejdy. Jakmile už jsem měla své lůžko, navštívila mě Nikolka a popřála štěstí. K večeru mi napustili dupku, abych se pořádně vyprázdnila. Jsem ráda, že to bylo tímhle způsobem, bála jsem se, že budu pít 4 litry nějakého hnusu, jak dřív psávaly holky na blogu, to tady naštěstí nehrozilo. Po vyprázdnění jsem šla spát.

Ráno mě převlékli do "andílka" a odvezli na sál. Napojili mi kapačku a řekli, že za nedlouho přijde anesteziolog. Poslouchala jsem, jak se doktoři baví, no a ani nevím jak, najednou jsem ležela na pooperačním pokoji po zákroku. První moment byl docela nepříjemný: Bylo mi zle od žaludku, trošku jsem zvracela, ruce a nohy mi klepaly zimou a dole to trošku bolelo (tak maximálně 4/10). Dostala jsem nějaké léky do kapačky a poté jsem tak dvě hoďky podřimovala. Pak mě převezli na pokoj a už bylo fajn. Ležela jsem, nic mě nebolelo a zabavila jsem se svým PsP (kapesní Playstation), to byl můj společník proti nudě po celou dobu. Měla jsem v sobě tři drény a jednu hadičku na čůrání. Na pokoji se prostřídalo pár žen, ale pak už jsem byla několik dní sama.

Po operaci ze mě spadl obrovský šutrák, nikomu nepřeju ty mé stavy 14 dní před operací, kdy se celá vystresovaná bojím, aby se něco nepokazilo (onemocněl by doktor, onemocněla bych já atd.). Trošku mě někde zabolelo a byla jsem celá nesvá, takže neskutečná úleva.

Druhý den už jsem vstanula a s první sprchou mi pomohly sestřičky. Bylo trošku otravné všude sebou tahat ty hadičky, ale první dny jsem je vůbec necítila. Třetí den už mě začly uvnitř trochu štípat, ale to vždy jen při chození, když jsem si lehnula, bylo to v pohodě. Vyměňovalo se neustále krytí, brala jsem prášky a tak pořád dokola. Jídlo mi chutnalo, snědla jsem úplně všechno (kuře s rýží, nebo kuřecí maso s omáčkou a knedlíkem, to byly dobroty). Několikrát mě navštívila Nikolka a pak se přidala i Lucka. Jsem za to moc ráda, i když to je v podstatě chvilka, zahřeje to u srdíčka. Když jsme stály všechny tři spolu, tak jedna milá sestřička (ze Slovenska) poznamenala, že jsme jak tři Esmeraldy, nebo Kleopatry, nebo něco takového. Usmívající se Jedenkrát mě navštívil i kamarád, děkuji všem, co si vzpomněli.

PRVNÍ POLOVINA POHODA, DRUHÁ PEKLO

Nic netrvá věčně a pohoda v polovině pobytu skončila. Několik dní v kuse jsem měla hrozné křeče v žaludku. Ta první křeč, co mě chytla, byla tak bolestivá, že jsem (beze srandy) myslela, že umřu (10/10). Byla to zácpa a projevovala se pak čím dál častěji a déle (i 4 hodiny v kuse). Dělali mi sono střev a břicha a nic nenašli, tak se pan doktor domníval, že by mohl fantom tlačit na průchod a tím způsobovat tu zácpu. Ale vzhledem k tomu, že se mi to pak stalo jednou i doma, tak je jasné, že to bylo tím nemocničním režimem (časté ležení, spousta prášků atd.), na který mé tělo vůbec nebylo zvyklé, bylo po těch několika dnech úplně rozhozené. Do toho mi ještě přivezli na pokoj dvě důchodkyně, které byly jak osina v zadku (nejen pro mě, ale i na sestřičkách byla vidět určitá nervozita při komunikaci s nimi - jednodenní přikurtování jedné z nich, hovoří za vše). Vysávaly ze mě i ten zbytek energie, co jsem v sobě měla.
Po druhé operaci mi vyměnili fantoma a vytáhli drény, což byla velká úleva, už to štípalo dost.

Druhou neděli už mi vytáhnuli i fantoma a hadičku na čůrání. Po vyčůrání bez hadiček, jsem se umyla a oblékla a propustili mě domů. Vzala mě sanitka, co měla na Vsetín cestu. To už se mi chtělo vážne moc na malou, jet autobusem, asi bych to nestihla.

Doma jsem nakoupila důležité věci jako lubrikanty, gázy apod. Po pár dnech mě, bohužel, schvátila nějaká chřipka či co - 40 horečky, kašel, zimnice a jedenkrát ty křeče. Představte si situaci, že musíte chodit, aby jste rozchodili křeče, ale když chodíte, horečka vystřelí nahoru, když ležíte, aby jste se zbavili teploty, křeče se zhorší. Odporný týden. Po návštěvě obvodní jsem se konečně dostala trochu do normálu, nakoupila hodně ovoce, aby se i ta stolice vrátila tam kde dřív. A teď se snažím dilatovat, akorát si musím pořídit něco menšího, než mám doma. Hloubky jsem dosáhla zatím 10cm, ale to bylo něčím speciálním, dildem zvládnu tak polovinu, proto koupím něco tenčího.

No a to je asi vše, konečně jsem žena i dole, uvidím, jak se to vyvine dál.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 13. května 2018 v 20:02

Vladi, jsem ráda že už to máš za sebou a cítíš se lépe. Tvé tělíčko asi na ten nápor a ty změny nebylo úplně nejlépe nachystáno a připravilo ti horké chvilky.

Ale to už je snad pryč a teď si budeš všechno o to více užívat. :-)

Gratuluji k dosažení cíle. :-)

2 Vlaďka Vlaďka | 13. května 2018 v 20:24

[1]: Niki, moc děkuji, snad už se tělo zklidnilo, v úterý jedu na kontrolu.

3 anita neven anita neven | 16. května 2018 v 1:09

Se Ptas???!!!!!!;0
at vyjde tobe jak treba
a ..mas klid
nemocnice neni 2 dnova
plastika.
vim

4 citliva vnimava citliva vnimava | 17. května 2018 v 11:51

cil transsexualu je: utrpeni z podstoupene zmeny pohlavi, socialni izolace, nefungujici spolecensky zivot, nefungujici sexualatita a sexualni zivot s partnerem, znechuceni a apatie na vse kvuli tomu jak transsexualum dopaeaji zmeny pohlavi

5 Alena Alena | 31. května 2018 v 7:55

[4]:
To píšeš z vlastní zkušenosti...?
Dle "tónu" tvého textu jsi poněkud frustrovaná...

6 Transka po změně  české Transka po změně české | 16. června 2018 v 15:12

[4]: Také mám po změně pohlaví. Zničenou sexualitu, feminizace těla po hormonech skoro žádná.
Vypadám jako chlap, nemůlžu vycházet mezi lidmi.
Tato léčba může vyhovovat jen deviantním masochistickým transvestitům, kterým stačí vypadat jako muž a mít zmrzačený pohlavní orgán

7 Transka po změně české Transka po změně české | 16. června 2018 v 15:22

[5]: jsem pořádně vytočená, že se se současnou léčba povoluje a nic se  nedělá pro zlepšení.

a ta bezohlednost lidí pohybující se kolem transsexuality je šílená. Jsou to sadisti, kteří mají radost, že ženy vypadají jako chlapi a trpí a že mají zničený život díky zkažené SRS.

Mnohé TS mají třeba klidně 12ropearací po SRS, což je šílené pro tělo a ještě se díky narkoze opět mohou maskulinizovat.

8 citliva vnimava citliva vnimava | 18. června 2018 v 17:16

malé proškolení ti neuškodí [5]:

Víš z čeho vzniká frustrace a deprese?

To vzniká z toho jak s lidským jedincem jíní bezohledně, bezcitně, nevybíravým způsobem, zle až sadisticky zacházejí, což člověka poškozuje, frustruje, deprimuje.
S frustrací a depresí se člověk nerodí, ani mu jí vlastní tělo nenavodí bez příčiny.
Příčinou frustrací a depresí jsou právě ti lidé, kteří s ním přicházejí do styku a kteří ho různěmožně poškozují, právě tím to jak s ním jednají a zacházejí.

Vím je to pro tebe nesrozumitelné, nepřijatelné, opovážlivé tvrzení, přesto se zkus nad to povznést a zkus to pochopit.

A můj názor na české sexuology a další lidi kteří zde určují či přímo nařizují trans lidem peklo na zemi místo pomoci:

Pokud osoba vydávající se za odborníka odmítne fakta, protože odporují jeho dosavadním názorům, anebo proto, že jim prostě odmítá uvěřit, není to odborník, nýbrž egoistický fanatik. Egoistický fanatik nemění názory, resp. nikdy nepřipustí, že by se mohl mýlit. Takový člověk je společnosti, ale zejména sobě samému, nebezpečný. A pokud jde o lékaře, inženýra a nebo jinou lidmi často slepě uznávanou autoritu, tak ten je i několikrát více nebezpečný.

9 citliva vnimava citliva vnimava | 18. června 2018 v 17:28

Mezi ceskymi ts mtf je dosti velka skupina, ktera je velice naivne optimisticka, respektive "hloupoucka" uz z podstaty sve existence a snazi se poucovat vsechny ostatni ts mtf, a s timto hloupoucko-egoistickym pristupem ke zmene pohlavi tak jinym ts mtf jen komplikuji situaci a zivot.
A co je horsi, mnozi z tech naivne optimistickych ts mtf  si to ani neuvedomuje, pripadne si to nehodla priznat.

Podle toho potom vypada pomoc transgender lidem ze strany sexuologu a mediciny, tak jak zde stagnuje a zahniva  jiz snad ctvrstoleti!

10 Niki Niki | Web | 22. června 2018 v 7:02

[4]: [6]: [7]: [8]: [9]:

Hele, ty kreaturo...dej si už konečně pohov, běž na pískoviště a stavěj si tam bábovičky...to ti možná půjde.

Neopruzuj tady a nepiš bludy a krávoviny a nedělej bubáka.
Založ si vlastní blog a tam si prskej do skonání světa.

11 Transka po změně české Transka po změně české | 22. června 2018 v 11:29

Po tom, co vyšel výzkum, že pohlavní hormony u transžen nepůsobí na prsa : ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29165635

Takža už je t i potvrzeno lékařským výzkumem, že hormony nepůsobí. A musí se hledat řešení proč.

12 citliva vnimava citliva vnimava | 22. června 2018 v 15:01

je fakt, ze po mnoha letech na hrt ts mtf prsa nerostou,
ani me prsa nenarostla, musela jsem zaplatit 70 tis. Kč  a nechat si prsa ude!at, podstoupit bolestivou a drahou augmentaci, vydelat si na to prostituci, abych vubec nejaka zenska prsa mela, i kdyz jsou jen umela, ale radsi umela prsa nezli nemit jako zena prsa zadna a nebo jen zalostne transkove smesna...

13 citliva vnimava citliva vnimava | 22. června 2018 v 15:25

[10]: kreatury jsou ty mtf transky, ktere se spokojuji se zalostnymi, nedostatecnymi nebo zanedbatelnymi vysledky zmeny pohlavi, a na zaklade toho falesne moralizuji a utesuji ty mtf, ktere s nevyhovujicimi a nedostatecnymi vysledky nejsou spokojene

nejsi ty take jedna z nich?

14 Vlaďka Vlaďka | 22. června 2018 v 23:16

[12]: To vůbec není pravda, mě po hormonech narostly tak 1 a půlky.

15 Transka po zmene ceske Transka po zmene ceske | 24. června 2018 v 8:10

[14]:co neni pravda, vyzkum je jasný. A jeden a půl fakt je málo + do toho tam mas ten muznejsi vzhled. Takova prsa ma dost chlapu a rozhodně se o tom nebude mluvit, ze to jsou zensky rozvinuta prsa. Jo chybou je, ze z tebe ma doktor srandu a vyklada ti, ze estrogen se meni na testosteron.

16 Vlaďka Vlaďka | 24. června 2018 v 14:10

[15]: Mně ty prsa spousta chlapů chválila, dokonce mě prosili, ať si je nezvětšuju, že se jim líbí takové, jaké jsou. Tak už konečně přestaň všechny svoje negativní zkušenosti přetavovat na hotovou věc, že tak jako ty to mají a budou mít všechny. VŠECHNO JE INDIVIDUÁLNÍ, to si zapamatuj, víc k tomu nemám, co napsat.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama