Červen 2017

Moje první ženská dovolená

7. června 2017 v 17:07 | Vlaďka

Na tranzici je úžasné to, že cokoliv, co jste za život prožili nespočetněkrát, prožíváte znovu poprvé. Tentokrát ve správné roli. A může se jednat třeba jen o obyčejnou jízdu autobusem. Všechno je jiné. A co teprve ty hezké věci jako například dovolená. A přišla řada i na ni. Kamarád mě totiž pozval na prodloužený víkend do Beskyd (Bílá - Hotel Bauer). Zatímco dříve by mi stačil menší batoh, nyní jsem nabalila celou krosnu. Vždyť jsem přece musela provětrat tolik věcí ze šatníku!

Vyrazili jsme autem v pátek v poledne a když jsme dorazili na hotel, byla jsem už docela hladová, protože jsem při tom dlouhatánském balení zapomněla posnídat. Na pokoji jsem hned hupsla do šatiček a hurá na oběd. Vaří se tam opravdu skvěle (na každém jídle jsem si moc pochutnala). No a pak začal kolotoč všech těch úžasných věcí, jako jsou tenis, bazén, vířivka, sauna, procházky, válení se.... ehm.... CENSORED. Smějící se Jinak pokud máte děti, je tam pro ně dost atrakcí na vyblbnutí. Já si každopádně hodně užila wellness, kvůli čemuž jsem si pár dní před dovolenou koupila své první plavky. Vybrala jsem jednodílné, jednak mám pro ně slabost a taky se podle mě schovává spodek mnohem lépe v jednodílných než ve dvoudílných. No a do sauny jsem šla samozřejmě klasicky zabalená v ručníku, nemám potřebu se před ostatními promenádovat s pindíkem jako jedna nejmenovaná a ještě si užívat, jak mi to nevadí. No dobře, i jako cis žena bych se pod ručníkem schovala, jen jsem si prostě musela rýpnout. Mlčící No a tentokrát už jsem nějaké ty pohledy mužů zaregistrovala. Usmívající se

Počasí nám vyšlo skvěle (pořád svítilo sluníčko a bylo teplo), pokazilo se, až když jsme byli doma. Jaká je ale pointa článku? Jde o to, že i když si myslím, že s procházením nemám problémy, přesto bývám při procházce městem stále částečně nervózní. Tady ale nic takového nebylo, tady jsem to nijak nevnímala, nepřemýšlela jsem nad tím, 100% jsem vypnula. Prostě jsem byla ženou, co je na dovolené. Ty situace jako např. na dámské šatně, kdy se tam s jinými ženami v plavkách bavím, v sauně nebo vířivce, kdy nás ostatní berou jako normální pár - muže a ženu..... to se nedá vypovědět. Tím pádem nejen, že ta dovolená byla moc příjemná sama o sobě, ale tímhle se to ještě násobilo. Není divu, že jsem na konci řvala, jako děcko, co musí slézt z kolotoče.

V aklimatizování mi alespoň pomohla jedna věc a to návštěva sexuologa v Praze, po které jsem si dala spicha s Radkou, Mirkou a Kristýnkou. No já měla ze začátku obavy, že se mezi tak ráznýma holkama ztratím jako puťka, ale nakonec to bylo moc fajn a - jak jinak - nechtělo se mi odtamtud. Doufám, že to zase někdy zopakujeme, holky jsou skvělé.
A kamarádovi moc moc děkuji za tak úžasnou dovolenou. Líbající