Ples a další konzultace

1. února 2017 v 13:19 | Vlaďka

Mám za sebou svůj první ples. Tedy samozřejmě v nové roli. Zažila jsem jich dost, ale všechny byly křeč, protože jsem na sobě měla škrtící kravatu a oblek, který jsem nenosila ráda, záviděla jsem dámám jejich róby. Tanec jsem si taky vůbec neužívala, chtěla jsem tančit jako žena a ne jako kluk (to jsem ani nikdy neuměla). No a teď jsem konečně mohla být za princeznu. K šedým šatům, jsem si pořídila šedé krajkové rukavice a kamarádka mi půjčila krásný kožíšek. Malá nevýhoda plesu byla ta, že to byl spíše TS ples a pánů tam bylo opravdu málo a to ještě skoro nikdo klasiku netančil. Střihla jsem si jen jeden valčík, ale i to jsem si náramně užila (pak se tančilo už o sto šest, ale na disco). Nicméně tam byl jeden kamarád, který se mě ujal a byl opravdu džentlmen. Takže jsem si poprvé vyzkoušela nabídnuté rámě, přisunutou židličku atd. Cítila jsem se jako v nebi, připadala jsem si jako princezna. A když jsme spolu u vínka seděli a klábosili, řekl mi něco, co mi ještě nikdo během přeměny neřekl a co by jistě potěšilo každou TS. Ještě, že jsem seděla, kdybych stála, asi by se mi podlomila kolena. Je to ale takové trošičku osobnější, takže to sem psát nebudu (kdyby to někomu moc vrtalo hlavou, tak podrobnosti v mailu :-D). Končili jsme tuším až někde kolem čtvrté hodiny ráno. Moc jsem něco takového potřebovala, abych nemyslela na ten černý start.

Hned následující pracovní den jsem si zajela na další konzultaci na kliniku v Ostravě a to k panu doktorovi Vřeskému. Znalí už asi tuší kvůli čemu. Ano, kvůli augmentaci prsou. Neptejte se mě na důvody, mám jich víc. A pro trolly: ne, není to kvůli tomu, že bych byla nespokojená s tvarem. Pan doktor byl moc milý, zeptal se mě na neutrální přijímení, podle něj tušil, že jsem TS. Když si mě polonahou prohlížel, říkal, že u mě půjde přeměna dobře. Dostala jsem veškeré informace ohledně postupu a vyšetření a objednaná jsem na konec března.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (605)
Zobrazit starší komentáře

501 Bulaté kotě (jábychtakrádařeklakdojsem) Bulaté kotě (jábychtakrádařeklakdojsem) | Web | 18. února 2017 v 18:01

[499]: Nedochází vám, že tomu člověku jde o to aby na něj pořád někdo reagoval? Čím víc mu budete věnovat pozornosti, tím víc do Vás bude jebat.

502 Miriam Miriam | 18. února 2017 v 18:22

[501]: Ale jo... dochází... ;-)

503 Kristýna Kristýna | 18. února 2017 v 20:35

[498]:
Vychutnávám si to asi tak, jako když si v zimě obleču tlustý ponožky. Prostě normální kus oblečení. V mým věku chodit v zimě naboso je o zdraví. O_O

504 Kristýna Kristýna | 18. února 2017 v 20:40

[Smazaný komentář]
Ale závidíš, jen si to nechceš přiznat. Já ti tvůj mužský ksichtík nezávidím, tak ty nech moje céčka na pokoji a starej se o své bradavky a ježka.

505 TS Ženská. TS Ženská. | 18. února 2017 v 23:02

Asi je to nejlepší. kdyby se Tgcz uměla aspon občas zapojit do diskuze jako normální člověk, ale to je scifi.

506 Vlaďka Vlaďka | 18. února 2017 v 23:35

[505]: Přesně tak, já když už bych chtěla někomu vnucovat jedno téma pořád dokola, tak se to aspoň snažím průběžně kamuflovat obyčejným pokecem o všem možném. Terminátor měl na výběr několik odpovědí. Robocop měl 3 hlavní příkazy. TGCZ je naprogramovaná jen na jeden jediný program a odpověď.

507 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 0:39

[506]: to víš, už pár let zastaralej systém,jen počkej až ji aktualizují. :D

508 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 1:04

[507]: Vždyť pořád restartuju její IP adresy a nic. :-D

509 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 9:05

[Smazaný komentář]
To může probíhat na tvém blogu. Tady i jinde jsi na návštěvě a pokud ti paní či slečna domácí naznačí, že sem nemáš zavádět nějaké téma, tak zkrátka budeš držet zobák. Nehledě na to, že zrovna ty nejsi žádná autorita, která by měla kohokoliv k čemukoliv vyzývat. A též nehledě na to, že meleš pořád dokola jen to samé a jen ostatní urážíš.

510 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 9:10

[Smazaný komentář]
Čímž přiznáváš, že sem chodíš jen otravovat a trolit.
Jenže většina z nás si chce právě jen pokecat a navzájem se podpořit a inspirovat.
Takže opakuji znova - nelez sem ani jinam, nikdo tě tu nechce, nemáš tu komu co sdělit.
Mesiášství a změnu systému si realizuj na svém tajném blogu.

511 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 9:26

[Smazaný komentář] to ale není diskuse, možná nepoznáš ten rozdíl, to je propagace tvých názorů.
Diskuse je výměna názorů na obou stranách a zvažování různých pohledů na věc a jejich třeba částečně  možné přijetí oběma stranami, nebo nepřijetí.

SRS možná nepomůže tobě, možná některým jiným, ale jiným zase pomůže velmi.
na SRS chodí TS lidé po celém světě, takže asi jim to v něčem pomáhá.
nebo myslíš že tak velké procento TS lidí podstupuje náročnou a bolestivou operaci pro srandu králíků.

z čistě fyziologického hlediska je poškozování zdravého těla i přeměna a HRT, pro samotnou funkci těla taky není nezbytná, tak pročpak jsi na ni šla, proč řešíš prsa, podle nich tě taky nikdo nevnímá a pod podprsenku nikdo nevidí.

Prosazovat chceš jen to co je pro tebe osobně důležité a co je pro tebe osobně nedůležité zavrhuješ.
to není diskuse.

512 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 9:33

[Smazaný komentář] a o čem ty by jsi tak asi Obyčejně jinde kecala, ty meleš všude to stejný.

513 Niki Niki | 19. února 2017 v 11:26

[Smazaný komentář]   Tak teď jsem zaskočena a nevím co si počnu. ???

Světová zdravotnická organizace prý říká, že SRS je zbytečné riziko a nepomáhá zdraví. Tak pokud to WHO opravdu říká, nezbude mi nic jiného než tlouct hlavou o zeď. ???

Tak jsem se na SRS těšila, protože to co mám dole mezi nohama mi velice vadí a já bych již nemusela přemýšlet jak se toho zbavit sama. Dokonce jsem si uvědomovala všechna rizika a byla přesto ochotna to vše podstoupit.

Takže má psychická pohoda a mé duševní zdraví asi není tak důležité a já se mohu dál trápit.

Pokud zástupci WHO něco takového dali na vědomí veřejnosti, pak tam pravděpodobně mezi sebou nemají žádnou TS osobu, která by jim alespoň částečně vysvětlila jaké to je trápení nebýt sama sebou a žít v cizím těle.

Takže sbohem SRS, sbohem HRT, sbohem mé štěstí a sbohem mému rozzářenemu čumáčku...teď již budou jen chmurné dny.

Nechám se ostříhat dohola, vyhodím všechny šminky a dámské hadříky a začne můj nový život v temnotě, pokud nenajdu odvahu skočit pod vlak nebo něco podobně zajímavého. :-( :-( :-(

514 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 12:00

[513]:
Věř tomu, že originál bude zásadně odlišný od trollí interpretace. Jednak se o tom stále vede diskuze a pak jsou to nějaká doporučení. A třeba takové doporučení, aby SRS nebyla nezbytnou podmínkou pro uznání změny pohlaví, by bylo jen ku prospěchu věci, protože ne vždy to jde a ne vždy to dopadne dobře.

515 Ezechiel 2517 Ezechiel 2517 | 19. února 2017 v 12:05

Jak povídal starý rabín na smrtelném loži. Všechno je jinak.

Se omlouvám, že to píšu pořád dokola, ale ono to neuškodí. By mě zajímala přesná citace, kde TGCZ v [Smazaný komentář] vzala, že to co píše, že píše WHO.  Celou WHO fakt načítat nebudu. Ale imho tam jde o jiny problem.

S novou diagnostikou 5A30 se ruší zastaralá klasifikace F64, F65... Která v praxi fungovala tak, že která, který (u tg kluků) neprojeví dostatek nadšení pro SRS a sterilizací, tak není shledán jako dostatečně trans. Protože jinou diagnostické kritérium nemají. Oblékání do šatů opačného pohlaví je jako kritérium k ničemu a kreslení panáčků ještě více. WHO navíc v podstatě formálně schválila to co jí posla WPATH takže to není žádný o tg bez tg. Že se ve WPATH bohužel/bohudík neangažuje nikdo z .cz je jiná věc.

Proste genderová identita se přestane otrocky definovat jen podle tvaru genitálií. Nic víc, nic míň. Netuším kde jedna nebo druhá strana furt bere, že se bude SRS zakazovat. Že poměr rizika a výsledků u SRS žádný zázrak není je věc jiná.

Problém je zcela opačný než, že by se SRS nekomu upírala, problém je, že se do operativních zákroku tlačí přimo i nepřímo (legislativa, doktoři, komunita) . Jelikož u MTF SE neschodujeme na tom kolik váží jedno kilo, tak se to dá jednoduše ukázat na tg klucích a tom proč mají chodit na hysterektomie.

516 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 13:11

[515]:
Ta údajná nutnost nadšení do SRS kvůli diagnóze je typický příklad bludu, který TGCZ & spol. šíří a ty ho jen slepě opakuješ.

517 Ezechiel Ezechiel | 19. února 2017 v 13:31

[516]: neni. Tohle samozřejmě bylo zjednodušení, ale m k tomu dost zdrojů nezávisle na TGCZ.  Že se doktoři třeba začnou cukat s předepisování HRT, pokud se bacientce dlouho na SRS nechce.

518 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 13:47

[516]:

[517]: pravda je na obou stranách, záleží na konkrétním sexuologovy i pacientce.

ve skutečnosti je tam něco ve smyslu.
To že TS člověk nevyžaduje operaci pohlaví ještě nemusí nutně znamenat že netrpí TS, a proto není vhodné ho do operace nutit.
/ spíše je to tam bráno jako ne moc časté, ale je to možné, že i takový člověk může trpět TS problémem/

z tohoto lékařského výroku vždy Tgcz čerpala, jenže jak všichni už dávno ví, ona nechápe psaný text. tak to mele po svém. ;-)

519 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 13:55

SRS je jako podmínka opravdu špatná.
nejen že to znemožnuje lidem co na SRS nemohou, či se příliš bojí, nebo je u nich špatný výsledek zaručen fyzicky, nedosáhnout požadované identity.

ale je tím i velmi ztížen život těch co SRS chtějí, ale před SRS musí čas fungovat s doklady neutrálními / ono je neutrál jen jméno, jinak zhola nic/.

520 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 13:57

[517]:
Moje zkušenost je jiná.

521 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 14:36

[513]: blbý kecy který si autorka příspěvku upravuje podle své vyze správnosti, jak chce ona aby to bylo, neber vůbec v potaz.
tohle znění je úplnej nesmysl.

i když já vím že ty si z ní děláš prču / ;-)jen mezi náma, to všechny ;-)  :D /.

522 Niki Niki | 19. února 2017 v 14:52

[521]:  Já doufám, že jste to všechny pochopily. ;-)

Někdy je třeba trochu toho humoru i když vím, že v zásadě se jedná o vážné věci. :-)

523 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 14:53

[515]: tlak Tgcz se nezapře.
copak chceš ukazovat na TS klucích,já znám kluky co na kompletní operaci pohlaví jít chtějí a další život a fungování si bez operace představit neumí.

zrovna tak jsou i kluci s opačným názorem.

takže čučet si můžeš do tábora žen i kluků jak chceš, kilo budeš mít furt kilo. :-)

a strach ze znemožnění SRS je zcela oprávněný. co není podmínka, není tedy nutné a pojištovny se můžou začít cukat.

plnovous přece taky ženě nevadí,  podmínka to není, pojištovna to nehradí ;-)

a takhle to nakonec může dopadnout i s SRS, to není nesmysl, ale celkem reálný strach.

524 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 15:53

[522]:
Neboj, většina z nás jistě pochopila.

525 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 15:57

[523]:
Že na té besedě u Veselého bylo víc než 50 kluků, že nebylo kam si sednout svědčí o tom, že se o to intenzivně zajímají a rozhodně není pravdou, že by operaci neřešili.
Že to kluci neřeší je opět jeden z falešných mýtů. Kolik jich to nakonec podstoupí je veskrze věc zcela jiná.

526 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 16:23

[525]: samozřejmě a dokonce tam byli kluci už i po operaci.

můžou mě to tlačit do hlavy jak chtějí, snažila se o to i BM. víme svoje.

pokud do toho někteří nakonec nejdou, je věc jiná, ty jizvy po těle co z toho potom zůstanou jsou fakt strašný.

ale že si z orgánu hlavu nedělají a nijak je netrápí, je prostě lež.

527 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 16:26

dokonce už jsem párkrát slyšela, že nám sice nezávidí protože tu přeměnu máme těžší, ale že nám závidí výsledek operace, který je mnohem lepší než u nich.

528 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 17:53

[Smazaný komentář] "Většina MtF si přojede fetišistickým teansvestitismem"

Jak to víš?

529 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 18:19

[528]:
Pravděpodobně osobní zkušenost. 8-O

530 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 19:01

Věk snad něco dokazuje,  a co takhle že kluci jsou od přírody odvážnější, tzv mají na to koule ;-)

dnes do to ho jde mladá generace celkem brzo na obou stranách, jenže, oni mají vše v paži, neřeší, respekt žádný, rodiče u zadku atd. ;-)

starší ftm kluci do toho možná jdou méně pro to, že jdou dnes matky a je to pro ně důležitější než jejich štěstí.

ono to chce kouknout hlouběji, než to pozorovat jen na povrchu ;-)

531 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 19:11

[528]:
No tak to vidíš, ví to, protože si cosi přečetl (viz [Smazaný komentář]). A protože tradičně nechápe psaný text, tak si myslí, že mnozí = většina. A tak je to u něho se vším (HRT, SRS, atd.).
No a v 15, tj. v r. 1994 už se svojí fóbií vesele komunikoval s jinými TS. Jenže v r. 1994 u nás internet nebyl ani náhodou ve formě, aby tam něco četl o TS, natož nějaké zkušenosti jiných.
A proč 1994? Protože tvrdí že je mu 38, 15 mu tedy bylo před 23 lety. Zbytek je matematika pro 3. třídu základní školy.

532 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 19:13

[529]: Nebo nás oblbuje a je ve skutečnosti sexuolog, ke kterému se hrnou jen fetišističtí transvestité. :-D

533 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 19:30

[531]: já tohle chtěla napsat taky, ale potom jsem si řekla že ono to dvocvakne ostatním samo, jak nám tu lže.

si mohl tak faxovat, nebo volat z tel budky ;-)  :D

534 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 19:30

fakan co nepamatuje prostě neví a nepochopí. ;-)

535 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 19:32

vysvětli např takovému člověku že kolikrát nebyl k sehnání toaletní papír.

536 Miriam Miriam | 19. února 2017 v 19:56

[532]: CHA!!!! TGCZ Je Weiss!!! Tak tohle mě dostalo...

[535]:  Ano... to se mi občas (mojí neschopností) povede... není to hezký zážitek...

537 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 19:59

[536]:
To vypadá spíš na Zvěřinu. :-?

538 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 20:00

[532]:
:-D To je dokonalý postřeh! :-D

539 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 20:07

[Smazaný komentář] Tak třeba zrovna já jsem byla ta neodvážná, která o tom dlouho snila, ale nenašla odvahu.

540 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:22

[Smazaný komentář] ty jsi jak trubka, tak to furt nedokazuj, nic z té doby nevíš, jo o TS se mluvilo stejně jako o TV, házelo se to do jednoho pytle a já nezapadala.

nehledala jsem jak se cítím, ale jak se to jmenuje co to je,

jenže trubce z obou konců zaslepené to vysvětlím těžko, zkouším to furt dokola.

541 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:28

[Smazaný komentář] jinak, debata se nekoná, klučina zase lže a kope kolem protože vypadá blbě a má depku. s tebou se nic řešit nedá a vysvětlovat ti nemá cenu, vlastně jsi mi fuk. kuk.

542 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:31

a proč kluk co vypadá jako kluk chodí na lezbopárty a doufá že si vrzne.

jistě jsi tam chodil v klučičím a oni tě pustili :D  :D  :D  :D
TV jak vyšitej, proto ty zkušenosti.
nevrzl si, tak šel do přeměny s nadějí že se u lesbiček už chytne. ;-)
TS kdeže.

543 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:33

[Smazaný komentář] co ty vidíš je mi vážně šumák, asi jako co vidí kráva na louce. ;-)  8-)

544 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:35

[Smazaný komentář] co mě je proboha do druhých. neznám je, tak co mě mají zajímat.

545 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:39

kde si proboha měla ty informace v roce 85, 59, 95, 00 / zkutečné lékařské odborné

546 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:40

´´90´´

547 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 20:43

[Smazaný komentář] O čem tak může dvoutunovej žralok snít.... ups...

O čem asi, o přeměně a životě jako žena.

548 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:44

[Smazaný komentář] jo dokument jednou za dva roky a já tátovy přepnu bednu na dokument o TS. krávo, nic jinýho.

jdou z tebe srágory.

ses narodila s internetem v kapse, jinak tápeš do dnes jako co se cítíš.

549 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 20:45

[Smazaný komentář] Ty jí vážně ta prsa nějak závidíš...

550 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 20:49

[Smazaný komentář] ne 50, 60 let. chlapče. a vykej mi blbečku nevychovanej.

551 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 21:04

[Smazaný komentář]
Ale jo, je to závist. A velice těžká, trčí to z každého tvého příspěvku. A aby sis to nehodil, tak se usilovně a vytrvale přesvědčuješ o tom, že jedině ty si ten správný TS a ostatní jen TV. A ta závist se násobí, čím je ta která holka starší.
Ale v pohodě, bav nás těmi nesmysly dál, nějaký šašek se vždy hodí.

552 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 21:08

[Smazaný komentář] Tak jinak. Nezávidíš jí prsa, ale závidíš jí to, že si může dovolit jít na kafčo i bez HRT, zatímco ty ani po HRT.

553 Miriam Miriam | 19. února 2017 v 21:13

[552]: Především ji závidí tu společnost, která s ní na to kafe chodí... :-)

554 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:14

[Smazaný komentář] zatím co mě v 60 letech typujou na 25 letou holku, tebe tebujou na homosexuála :D  :D  :D  :D  :D

555 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:18

když jsem příteli prozradila že jsem na starší, tak řekl, ty seš na čtyřicetiletý,
jemu ještě není a chvilku nebude :-D

556 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:23

[Smazaný komentář] říkám, kráva na louce ;-)  :-D

557 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:27

[Smazaný komentář] ale neboj, my milujeme i ten tvůj klučičí kukuč, ani tvá postava nám nevadí, my tě máme rády takovou jaká jsi. :-)

558 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 21:28

[553]:
Tak to především! Jen pro upřesnění našemu kašpárkovi - jsou to samý čupr holky.

559 Kristýna Kristýna | 19. února 2017 v 21:31

[Smazaný komentář]
A proto se mezi ty transky neustále cpeš, že? Ještě ke všemu jsi masochista.
A na rozdíl od tebe, který má možná sebereflexy, my sebereflexi máme. ;-)

560 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 21:38

[Smazaný komentář] Proč to sem cpeš? To jsi ty?

561 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:40

[Smazaný komentář] my víme že máš diagnosu F60+ F641 ;-)

562 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:43

[560]: ona jim závidí tu odvahu, ona už na to nemá koule :-D a to jí štve nejvíc :D

to bejvaly doby coo, no joo :D

563 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 21:47

to jsi tenkrát měl ještě odvahu jít jako TV na lesbo. ta odvaha už ti zpátky nenaroste. :-!

564 Radka Radka | Web | 19. února 2017 v 23:01

Tý jo... vy tady zas jedete pecky :-D

565 TS Ženská. TS Ženská. | 19. února 2017 v 23:44

[564]: popravdě a upřímně.
co s takovým cvokem, když nechápe že z něj mají všechny TS prču.
když tvrdí že i na Andreji Pejič vidí chlapa./jasný příklad nepovedené přeměny/

tak co s takovým patvorem chceš. ;-) :-D

566 Vlaďka Vlaďka | 19. února 2017 v 23:50

[564]: Pravda, radši bych probírala třeba ty náušnice. :-|

567 Kristýna Kristýna | 20. února 2017 v 7:04

[Smazaný komentář]
Hele Zvěřino, nechceš takhle po ránu zmizet zpátky do Evropského parlamentu? Mohl by sis tam pokecat s podobnými cvoky, pár netolerantních blbů se tam po posledních volbách určitě najde.

568 Kristýna Kristýna | 20. února 2017 v 7:10

[Smazaný komentář]
Hele Zvěřino, nechceš nám jedné po druhé sepsat diagnózy a doporučit dávkování a velikost push-upky?
Ať máme jednou pro vždy jasno.

569 Radka Radka | Web | 20. února 2017 v 11:33

[Smazaný komentář] Hele vole, že už musím takhle z ostra... Jdi makat do důchoďáku, nebo někam jinam do sociálních služeb a ono Tě to rejpání do všech kolem sebe přejde. Nebudeš na to totiž mít čas a budeš tak vyždímaný že budeš rád když najdeš cestu do postele... A nemusíš mít strach že Tě tam někdo bude řešit i s tím Tvým zjevem... Tam se totiž každý stará hlavně o sebe a na ostatní už jim nezbývají kapacity empatičnosti...
Takže odvahu a vzhůru do pracovního procesu ;-) Rázem bude líp, jak Tobě tak i nám :-D

570 Miriam Miriam | 20. února 2017 v 13:25

[Smazaný komentář] A Tobě pár facek...

[Smazaný komentář] No... jako netolerantní blb se tu chováš tak akorát Ty... a nejen tady...

571 Kristýna Kristýna | 20. února 2017 v 14:08

[Smazaný komentář]
Děkuji docente za pokus o diagnózu. Je ale vidět, že si v tom EP nějak vyšel z formy, je to takový nemastný, neslaný. Nejsem si taky jistá, že je blb v katalogu, možná za císaře pána (ve Švejkovi jsou o tom nějaké zmínky), ale dneska, když tam není ani idiot a kretén?
Pořád nevím ale jakou barvu podprsenky. Co myslíš? Černou, bílou nebo tělovou? Nebo něco odvážnějšího?

572 TS Ženská. TS Ženská. | 20. února 2017 v 20:29

[571]: s kovovými cvočky, černo červenou. ;-)

573 Kristýna Kristýna | 20. února 2017 v 22:36

[572]:
Nemám k tomu bič. O_O

574 TS Ženská. TS Ženská. | 21. února 2017 v 0:22

[573]: zatím pořád máš, nekecej :-D  :-D  :-D

575 TS Ženská. TS Ženská. | 21. února 2017 v 0:24

[573]: mimochode, musím říct že ta plastika prsou na Céčka ti dost polepšila. ;-)
//neboj já to nikomu nevykecám//.

576 Kristýna Kristýna | 21. února 2017 v 17:27

[575]:
No díky, chudák TGCZ. Já ji tady celou dobu šetřím push-upkou a ty tu naplno vybalíš moje silikony bez HRT. Víš co to udělá s její psychikou? ???

577 Miriam Miriam | 22. února 2017 v 12:40

[Smazaný komentář] Jedinej psychopatickej deviant jsi tady Ty...

Pochop už konečně, že HRT vyřešená je...

A komise se kouká na to, jak člověk RLT a přeměnu zvládá... není tu od posuzování passingu... kterej u Tebe mimochodem nemá ani 30 % biožen...

578 Vlaďka Vlaďka | 22. února 2017 v 14:37

TGCZ: Ty si myslíš, že když napíšeš, že když tě mažu, tak to znamená, že jsem chlap a nezajímám se o problémy TG žen, že tě tu budu rázem nechávat? Nebudu. Každá rozumná holka tady ví jasný důvod mazání tvých blábolů.. ehm... příspěvků. :-|

579 Miriam Miriam | 22. února 2017 v 21:40

[578]:  Ano... taktéž jsem nepochopila taktiku urážení a doufání, že se zlepší přístup ostatních ke mě... asi nějaká "zahraniční" taktika...

580 TS Ženská. TS Ženská. | 22. února 2017 v 22:53

[579]: tu já chápu, zkouší taktiku psychické masáže. Když to nezveřejníš jsi jen chlap a TV.

jenže s tím se už nechytá.je to dost ohraný, jako vlastně i ona.

taková ta škrábnutá deska, co v jistém místě jehla přeskočí a jede to zase od začátku. :-D

chvilku to zkoušíš a potom tu desku stejně zahodíš ;-)

581 Vlaďka Vlaďka | 22. února 2017 v 23:04

[579]:Mně to hlava nebere. Už několikrát se jí stalo, že docházela na blogy, psala tam to svoje pořád dokola a postupně s tím urážením zacházela tak daleko, že ty blogy začaly být moderované a ona si už ani neškrtla. Přesto jí neúspěšnost téhle taktiky nijak netrkla a pořád to zkouší stejně. Nechápu. ???

582 Miriam Miriam | 22. února 2017 v 23:21

[581]:

[580]:  Jako víte co, holky... říká se, že internet je plný debilů... ale TGCZ je svým způsobem unikát... zažila jsem už lecjaké debily... ale aby Vám někdo psal maily... to se jen tak nevidí... nebo ta nezlomná odhodlanost... psaní z anonymních IP... a stejně vědět, že je to každému putna...
Na tomhle tvorovi by se dala udělat kariéra psychoanalytika...

583 Vlaďka Vlaďka | 22. února 2017 v 23:42

TGCZ: Ty máš úžasnou schopnost, kakat si do vlastního hnízda. Když už napíšeš příspěvek, který bych tu i nechala, tak mě v něm jedním dechem přirovnáš k Janině. Ach jo.

584 TS Ženská. TS Ženská. | 22. února 2017 v 23:44

[Smazaný komentář] až mi jednou rozumě vysvětlíš tvou teorii, že chce někdo vypadat jako chlap, přitom jde za sexuologem, je na HRT, požádá i o zvýšení dávky, podstupuje plastické operace a chce SRS.

až mi tohle jednou vysvětlíš bez blábolení, přísahám že se opiju. ;-)

já vím, umřu střízlivá ;-)  :-D

585 TS Ženská. TS Ženská. | 22. února 2017 v 23:50

je to záhadná logika.

holky jdou k sexuologovy, požádají o HRT které dostanou, dokonce požádají o vyšší dávky. podstupují zkrášlovací operace. chtějí nebo už šly na srs.
a to vše proto že chtějí vypadat jako chlapi.

nevím, ale někdo má v hlavě totálně vymeteno. ;-)

tuhle logiku mi fakt nikdo nevysvětlí. ;-)

586 TS Ženská. TS Ženská. | 22. února 2017 v 23:51

hele, on se zjevil i předchozí komentář :-)

587 TS Ženská. TS Ženská. | 23. února 2017 v 0:01

jako vážně.
že někdo jde do přeměny že je třeba TV, nebo ho to vzrušuje, nebo ho vzrušuje představa být žena s pindíkem, či představa mít neovaginu, či něco podobného, no budiž. že některá třeba dvakrát nevypadá a i přesto je  spokojená, proč ne, její život.

ale že to někdo podstupuje aby vypadal jako chlap. to je fakt totálně dementní teorie. :D

588 Vlaďka Vlaďka | 23. února 2017 v 0:02

[586]: Tak on je v tom vždycky trochu nepořádek, když se maže.

589 TS Ženská. TS Ženská. | 23. února 2017 v 0:02

[588]: jj chápu. ;-)

590 Kristýna Kristýna | 23. února 2017 v 0:11

Koukám, že silikony zabraly lépe, než bych čekala. O_O
Dobrou noc kočky. A hezké sny. ;-)

591 Vlaďka Vlaďka | 23. února 2017 v 0:23

[590]: Nechám si zdát o silikonech. ;-)

592 Niki Niki | 23. února 2017 v 5:53

[591]:  Vladi, sny se za chvíli promění ve skutečnost.. Teď si zrovinka představuji, jak by mi slušely kozičky o číslo větší. :-)

593 hlka s mužským tělem hlka s mužským tělem | 23. února 2017 v 8:45

[587]: Ne, to je totiž na podvědomé urovni u takových osob.

Oni si nalkžou , že mají transsexualitu, že se v tom vidí.

Jenže nemají, to je vidět na tom jak mají rádi svoje tělo - a braní ho, že je ženský. Při tom je mužský. A všude vykládají, že je vše super a bezva.

A proto jim jde jen o chlupi, vousy a o řezání penisu.
Ne o zbytek těla.

594 Holka s mužským tělem Holka s mužským tělem | 23. února 2017 v 8:47

[583]: tak mi dokaž, že to máš jinak než Janina a nebudu ti to psát. Chci tomu věřit, že to máš jinak. Ale fakt by si musela trochu změnit přístup

595 holka s mužským tělem holka s mužským tělem | 23. února 2017 v 8:50

[585]: o vyšší dávky žádají málokdy. Jenom vyjimky.

zkrášlovací operaci? myslíš v čr? no ty výsledky FFS jsou taky divný u nás, nic moc to neumí a nerozumí. Takže to nepomůže - na kom to bylo vidět před FFS, tak je i po...

příklad sama znáš určitě :)

to je ten problém Fifková nyní místo řešení HRT, cpe na FFS s riziky velkými a ejhle ta FFS nepomáhá...

protože to v nímání je dáno v tuci, tam jou  rozhodující křivky k tomu, jestli je mužský obličej mužsky/žensky vnímán.

A  bez správno HRT se to nerozloží dobře

596 Holka s mužským tělem Holka s mužským tělem | 23. února 2017 v 11:02

[587]: " je  spokojená, proč ne, její život."

ano její život, ale nemají ho kazit dalším. Jelikož takové nejvíce vykřikují, jak to mají super. Toto vykládají lékařům a pod.

Mají vypadnout od TS a žít ten jejich směšný život -

597 Kristýna Kristýna | 23. února 2017 v 13:31

[594]:
Proč by ti to docente měla dokazovat? Vlaďka neví jak to má Janina ani kterákoliv jiná, může tak akorát vědět jak to má sama. A není jediný důvod, proč by se ti měla svěřovat, nejsi její terapeut ani lékař. Jestli sháníš pacienty, tak běž lovit třeba do parlamentu nebo na hrad, tam by se určitě našlo pár exemplářů vyhovujícím tvým zvrhlým teoriím.

598 Kristýna Kristýna | 23. února 2017 v 13:36

[595]:
A kde si docente přišel k té statistice? Dej odkaz jestli je veřejná.
Jestli je to tvoje interní statistika, tak ta asi nebude moc odpovídat realitě, protože normální člověk by se nikomu takovému jako ty do "péče" nesvěřil. Nehledě na to, že máš fobii, nestýkáš se s lidmi, tak ani nemůžeš žádnou statistiku vytvořit. :-P

599 Kristýna Kristýna | 23. února 2017 v 13:46

[596]:
Já ti nevím, nepotkávám v ulicích vykřikující lidi jak to mají super. Kdo a co že to vlastně vykřikuje?

600 Vlaďka Vlaďka | 23. února 2017 v 17:26

Proč mi v nastavení nejdou zobrazit poslední příspěvky?

601 Vlaďka Vlaďka | 23. února 2017 v 17:27

[594]: Že to mám jinak? Co konktrétně mám mít jinak?

602 TS Ženská. TS Ženská. | 23. února 2017 v 20:03

[600]: někdy to blbne a jde to jen. schválit všechny a ony se ti ukážou. nebo povolit všechny smazané.

603 TS Ženská. TS Ženská. | 23. února 2017 v 21:13

[593]:

[595]: takže, ty chceš aby ty co jsou vcelku spokojené, křičely že spokojené nejsou, aby se něco zlepšilo. O_O

a co kdyby začaly křičet ty opravdu nespokojené, když budou držet pusinku, lékař to těžko zjistí telepaticky. ono naříkat po blozích a FB je tak nějak prd platné ;-) 8-O

604 Kristýna Kristýna | 23. února 2017 v 23:49

[603]:
Špatně to chápeš. Ty spokojené ve skutečnosti vůbec spokojené nejsou a mají buď jen vymytý mozek od doktorů nebo jsou to fetišáci. No a za druhé, pro docenta je normální pořád lhát, takže proč by ty opravdu spokojené nemohly říkat, že jsou nespokojené? Nebudeme přece slovíčkařit, ne? Slovo sem, slovo tam, vždyť to je jedno, né?

605 anita anita | 24. února 2017 v 10:34

[601]: preju hezke rano vladko...
Zas se ..? Mimo misu.
Co noveho ve fetis  klubu??? :-(  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama