Únor 2017

Moje hobby

24. února 2017 v 14:27 | Vlaďka


Trošku odlehčíme od TS života. Kdysi jsem někde psala, že mám tolik koníčků, že kdybych je chtěla všechny provozovat, musela bych se naklonovat. Vážně. Mám ráda hudbu, poslouchám ji, sama ji skládám, hraju na různé nástroje, dříve jsem hrála v kapele. Mám ráda filmy, koukám na ně, ráda točím kamerou, v počítači pak stříhám, dodělávám triky. Ráda maluju, ať už na papír, nebo třeba vybarvování figurek pro stolní hry. Ráda hraju stolní hry. Ráda hraju počítačové hry. Sama jsem v jednoduchém programu hry programovala. Ráda pracuji s 3D grafikou. Ráda fotím. Mám ráda zvířátka. No uznejte, to prostě stíhat nejde. A to jsem určitě ještě na něco zapomněla. Nejvíc času mi teď zabírá práce na PC - 3D grafika, filmové efekty, vektorová grafika apod, což je vlastně i moje práce.
Tak tu hodím pár mých výtvorů, co jsem kreslila tužkou asi před deseti lety. Momentálně se k tomu vůbec nedostanu. Nečekejte žádné krajiny (ty je mnohem lepší fotit), kreslím nejradši sci-fi, fantasy a horor.
A jaké hobby máte vy? MrkajícíPles a další konzultace

1. února 2017 v 13:19 | Vlaďka

Mám za sebou svůj první ples. Tedy samozřejmě v nové roli. Zažila jsem jich dost, ale všechny byly křeč, protože jsem na sobě měla škrtící kravatu a oblek, který jsem nenosila ráda, záviděla jsem dámám jejich róby. Tanec jsem si taky vůbec neužívala, chtěla jsem tančit jako žena a ne jako kluk (to jsem ani nikdy neuměla). No a teď jsem konečně mohla být za princeznu. K šedým šatům, jsem si pořídila šedé krajkové rukavice a kamarádka mi půjčila krásný kožíšek. Malá nevýhoda plesu byla ta, že to byl spíše TS ples a pánů tam bylo opravdu málo a to ještě skoro nikdo klasiku netančil. Střihla jsem si jen jeden valčík, ale i to jsem si náramně užila (pak se tančilo už o sto šest, ale na disco). Nicméně tam byl jeden kamarád, který se mě ujal a byl opravdu džentlmen. Takže jsem si poprvé vyzkoušela nabídnuté rámě, přisunutou židličku atd. Cítila jsem se jako v nebi, připadala jsem si jako princezna. A když jsme spolu u vínka seděli a klábosili, řekl mi něco, co mi ještě nikdo během přeměny neřekl a co by jistě potěšilo každou TS. Ještě, že jsem seděla, kdybych stála, asi by se mi podlomila kolena. Je to ale takové trošičku osobnější, takže to sem psát nebudu (kdyby to někomu moc vrtalo hlavou, tak podrobnosti v mailu :-D). Končili jsme tuším až někde kolem čtvrté hodiny ráno. Moc jsem něco takového potřebovala, abych nemyslela na ten černý start.

Hned následující pracovní den jsem si zajela na další konzultaci na kliniku v Ostravě a to k panu doktorovi Vřeskému. Znalí už asi tuší kvůli čemu. Ano, kvůli augmentaci prsou. Neptejte se mě na důvody, mám jich víc. A pro trolly: ne, není to kvůli tomu, že bych byla nespokojená s tvarem. Pan doktor byl moc milý, zeptal se mě na neutrální přijímení, podle něj tušil, že jsem TS. Když si mě polonahou prohlížel, říkal, že u mě půjde přeměna dobře. Dostala jsem veškeré informace ohledně postupu a vyšetření a objednaná jsem na konec března.