Prosinec 2016

Zvětšení horního rtu a Vánoční besídka

24. prosince 2016 v 0:05 | Vlaďka


Jak jsem již načala v předešlém článku, objednala jsem se na plastický zákrok - zvětšení horního rtu. Dorazila jsem tedy v určený den na kliniku v Olomouci (původně to mělo být v Ostravě, ale přesunuli mi to). Na sále jsem ulehla na lůžko a dostala pár umrtvovacích injekcí do rtu. Ihned došlo na samotný zákrok. Během zákroku jsem necítila skoro nic (to spíš injekce dost bolela), asi za půl hodiny bylo hotovo. Dostala jsem instrukce, jak o sebe pečovat a ještě jsem seděla chvíli na pokoji s chladícím sáčkem. To už přestaly působit injekce a začalo peklo. Bolest šla až do dásní a zubů. Ještě, že je období zimy, protože při cestě domů jsem se aspoň mohla zakrývat svetrem, měla jsem totiž pochopitelně pusu dost oteklou. První tři dny byly nejhorší, pořádně jsem se nemohla najíst, musela jsem být opatrná na přílišné roztahování pusy kvůli hojení stehů. Strava kašovitá, takže jsem zhubnula 4 kila. Pusa opravdu hodně oteklá, naštěstí den před kontrolou stehů už otoky konečně zmizely. Na kontrole mi vytáhli stehy a udělali si fotku výsledku ( v den zákroku se dělala fotka "před"). Po dalších informacích jsem poděkovala a rozloučila se. A výsledek? Přirozeně zvětšený ret, lehce vystouplý i dopředu, žádný extrém. Když jsem se dříve široce usmála, ret se stáhl dovnitř a neměla jsem žádný, proto jsem si rty dost brutálně přetahovala rtěnkou. Teď už konečně i při úsměvu, jde horní ret dobře vidět, působí to opravdu víc feminně. Jsem moc spokojená.

Při té příležitosti jsem si po pár dench zašla ke kadeřnici, obarvit a ostříhat. Vím že dost lidí chválilo ty dlouhé hnědé vlasy, ale mně se, bohužel, větší délka dost třepí a působí hodně nezdravě a co se týče změny barvy, nejradši mám prostě černou a samozřejmě potřebuju vypadat pokud možno co nejvíc jinak oproti "originálu". Potom i samotná kadeřnice na konci poznamenala, že mě ta změna hodně prozářila. Mně to udělalo obrovskou radost, cítím se o 100% lépe, mnohem víc žensky.

No a s těmito změnami jsem ráda vyrazila na Vánoční besídku pro TS, na kterou mě pozvala kamarádka Nikča.
Sice to týkalo hlavně "adeptů" Hanky Fifkové, ale TS jako TS, ne? Překvapilo mě, kolik známých jsem tam potkala. Škoda, že s některými nebylo víc času pokecat (Andrejka, Johanka, Nikča...), ale ona se určitě nějaká další příležitost najde. Co mi udělalo radost - šla jsem se pozdravit s Hankou a popřát jí hezké svátky a ona řekla, že mě trochu zná:" Vy máte blog, že?" To mě moc potěšilo. Když se pak se všemi loučila, řekla nám, že je u stolu košík s dárky pro všechny a že si při odchodu můžeme jedn vzít. Tak jsem si jeden vybrala, jsem zvědavá, co to bude, potěší mě cokoliv.
Svátky budu trávit se sestrou, Bratr mě totiž nechce vůbec vidět. Budou to mé první Vánoce ve své vlastní roli. Přeji všem Veselé Vánoce a šťastný Nový rok a speciálně pro TS, ať jsou jejich kroky ke změně co nejšťastnější. Mrkající